12-23 червня 2017 року «Waterproof»

Перша зміна

Це зміна, яка присвячена воді!

За 12 днів ми навчимося добувати воду в природі та очищувати її природним способом, дізнаємося все про її властивості, а наприкінці зміни відправимося у водний похід.

Вміння - це спеціальні заняття, які проходять цікаво, ми вчимося через справу. А якщо підтвердити свої знання, то можна отримати відповідний знак, нашивку.

 Під час зміни рейнджери оволодіють наступними вміннями:

- плавець

- гідрознавець

- суднознавець

- рятівник у воді

- риболов

Всі сміливці, візьмуть участь у випробуванні «Дельфін», під час якого треба не тільки вміти плавати чотирьома стилями, а й виконати певні завдання на витривалість та швидкість.

 Майстер-класи:

  • плетіння браслетів з паракорду;
  • випалювання по дереву
  • розпис тіла хною.

Під час зміни учасники пройдуть підготовку (теорія, практика), щоб відправитися у водний похід на туристських катамаранах.

1 zm b

А також пройдуть навчання з риболовлі та візьмуть участь у змаганнях.

За 12 днів учасники візьмуть участь у нічних випробуваннях, послухають пісні під гітару та легенди біля вогнища, візьмуть участь в різноманітних іграх, розвагах та випробуваннях пов’язаних з водою!

Традицією нашого табору є обрання Головного Рейнджера ввечері. Це людина, яка проявила себе найкраще під час випробувань впродовж дня. Це людина, на яку може покластися команда! Головний рейнджер піднімає та опускає прапор табору. Головний рейнджер отримує знак, який носить на рейнджерській хустці.

+38 (050) 94 104 96 Zoloche Rangers camp