4 zmina

Четверта зміна «RengerSoutSummer» стане найцікавішою зміною другого сезону «Rangers camp»! Тому що її учасниками стануть Рейнджери та Скаути. Члени Скаутського Об’єднання «Плай» Національної Організації Скаутів України.

Кожного дня учасники зміни будуть поринати у нові пригоди та випробування, а у співпраці зі Скаутами дізнаються як подолати будь-які труднощі і бути готовими до різних ситуацій!

Фішкою нашого табору є незмінний стаціонарний скайпарк на 8 етапів, троллей через озером, скеледром з трьома етапи складності, а також стрільба з луку та навчання веслуванню на байдарках. І найголовніше, що подобається всім – це власний БАССЕЙН!!!

Вміння - це спеціальні заняття, які проходять цікаво, ми вчимося через справу і тому всі знання засвоюються набагато швидше.

Учасники четвертої зміни дізнаються як діяти під час екстремальних ситуацій, пройдуть навчання з риболовлі та візьмуть участь у змаганнях. Будуть знати 5 видів річних риб та вміти їх розрізняти, дізнаються 5-ть дозволених та 3-ри заборонених засобів ловлі риби, легко розрізняти види риболовної ловлі та назвати їх за: порою року, видом водоймища, засобів ловлі, видів риби. А також де взяти чи зробити наживку для ловлі риби, навчається виготовляти прикормку для риби. Будуть знати правила техніки безпеки під час лову риби. Будуть ловити рибу, зафіксувати їх вагу, правильно визначити їх назву.

Засвоять правила надання першої долікарської допомоги та багато корисного для життя.

А також різноманітні майстер-класи: випалювання по дереву; плетіння браслетів з паракорду; розпис хною, старіння паперу та виготовлення сургучевих печаток.

Традицією нашого табору є обрання Головного Рейнджера ввечері. Це людина, яка проявила себе найкраще під час випробувань впродовж дня. Це людина, на яку може покластися команда! Головний рейнджер піднімає та опускає прапор табору. Головний рейнджер отримує знак, який носить на рейнджерській хустці.

А також на всіх чекає гра з економічною тематикою та нічна гра, барбекю та пісні біля вогнища. Море позитивних емоцій, нових вражень та найкращих друзів!

+38 (050) 94 104 96 Zoloche Rangers camp